NovinkyZahraniční

Návrat roku! Crybabys se členy Boys a Vibrators vydávají album po 20 letech

Sedmiplacovým splitem se na scénu vracejí The Crybabys, možná nejlepší zapomenutá rock’n’rollová parta historie, aktivní mezi lety 1990 až 1995. Za mikrofonem s kytarou se v ní nachází Darrell Bath, kterého si můžete pamatovat z UK Subs, Tenpole Tudor a v posledních letech z The Vibrators. Druhou kytaru nedrží nikdo menší než Honest John Plain, motor britské legendy The Boys. A k tomu přidejte Robbie Rustona z The Manish Boys a potulného muzikanta Lestera Greenowskiho. Výsledkem je song Scars, který před lety složili pro sólovou desku Iana Huntera z Mott The Hoople, a cover stonesovské klasiky Tell Me.

Druhou stranu splitu obsadil sám Lester Greenowski, kterého znáte třeba z Landslide Ladies, kteří jeden čas tvořili doprovodnou kapelu Honest John Plaina. Sedmipalec s názvem The Italian Job vychází v limitovaném množství tří set kusů na Area Pirata Records.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button