NovinkyZahraniční

Naposlouchejte si před pražským koncertem novinku Eagles Of Death Metal

Po sedmi letech od poslední nahrávky Heart On se chystá nová deska kalifornských Eagles Of Death Metal. Kapela, která má jediné dva stálé členy, jimiž jsou Josh Homme z Queens Of The Stone Age a jeho nejlepší kamarád Jesse Hughes, vydá album s názvem Zipper Down 2. října.

Poslechnout si můžete první ukázku, kterou je písnička Complexity. Ta vyšla už v roce 2011 v jiné verzi na Hughesově sólovce Honkey Kong, kterou nahrál pod pseudonymem Boots Electric. Nezapomeňte, že 30. června zahrají Eagles Of Death Metal v Lucerna Music Baru a určitě zazní i pár novinek z chystané desky.

[youtube id=“z_BXWy7_6ZM“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button