Pozvánky

Naděje žije. Fluff Fest se neruší, naopak oznamuje první kapely

Rok 2020 jako by z pohledu festivalového návštěvníka nebyl. S tím letošním to nevypadalo dosud o moc lépe. Jeden letní festival za druhým nejenže kapely neoznamuje, ale rovnou letošní ročníky přesouvá na… někdy snad. I proto oznámení Fluff Festu zní jako živá vody uprostřed Mrtvého moře.

Pracujeme na letošním ročníku festivalu. Festival připravujeme od loňského podzimu a to s vědomím covid pandemie a se zkušeností z roku 2020.

Nepřipravujeme festival obvyklým způsobem, ale spíše se snažíme naplánovat akci tak, aby jsme získali určitou šanci, že se uskuteční. Zároveň ale chceme zachovat charakter festivalu. Aktuálně to znamená, že se pokoušíme co nejvíce oddálit definitivní rozhodnutí a vyčkáváme na průběh pandemie. Také se snažíme získat určitou flexibilitu – třeba co se týče kapacity festivalu. A nakonec to znamená, že kapely které v následujícím týdnu začneme zveřejňovat budou evropské. Děláme serie rozhodnutí, které mají za cíl zvýšit šanci, že Fluff letos bude.

V nejbližších dnech také jménem festivalu spustíme, stejně jako loni, sbírku určenou na pomoc uprchlíkům v balkánských kempech. Vybrané peníze půjdou přímo k nevládním organizacím pomáhajícím v kempech. Ač jsou naše vlastní životy mnohdy tvrdě ovlivněny pandemií, nedá se to srovnávat se situací lidí, kteří utíkají z míst, kde naděje na důstojný život není.

Chceme poděkovat všem, kdo nás v průběhu posledního roku podporují.

Fluff fest/Kolektiv Underdogs'“

Chmury z festivalového kalendáře plaší i první dávka oznámených kapel:

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button