NovinkyZahraniční

Na křídlech nočních můr. Counterparts servírují nový song

Už jsou to dva roky, co kanadští Counterparts vydali svou poslední desku You’re not You Anymore. Desku, která ukázala, že kapela má velkou sílu i poté, co si prošla velkými obměnami v sestavě. Teď je na řadě její následovník – ponese název Nothing Left To Love a vyjde na začátku listopadu.

Už teď ale Counterparts, kteří už mnoho let zůstávají věrní zvuku a atmosféře, jenž si pečlivě vybudovali kolem citlivých a zároveň úderných textů leadera Brendana Murphyho, nabízejí první songovou ochutnávku, Wings of Nightmares.

Nový song přináší přesně to, co byste od Counterparts chtěli slyšet. Nezaměnitelné, svižné riffy, nápadité frázování zpěvu a sílu valící se vpřed v oblaku procítěných emocí. Counterparts se, soudě podle téhle první vlaštovky, nepouští do žádných velkých hudebních experimentů a zůstávají těmi, kým vždy chtěli být – kapelou Counterparts.

Deska Nothing Left To Love vyjde u Pure Noise Records, a pokud se bude kapela držet svého úzu, poznáme do jejího vydání ještě mnoho nového materiálu, který bude na finální nahrávce.

[youtube id=“yoWDxUVIHPU“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button