Pozvánky

Na novoroční benefici v Milevsku dorazí Eat Me Fresh, Hever a Boost

K úvodu nového roku patří v Milevsku a okolí už několik let taky benefiční koncert. Letos na něj dojde 28. ledna v Přeborově u Milevska. Na podporu organizace Toulavé Tlapky tu pod taktovkou Evil Production zahrají Eat Me Fresh, Hever, Boost a Pyromann.

Podpora dobré věci, sranda s kámoši a huba rozbitá v moshpitu. Tak zní pořadatelské shrnutí už čtvrtého ročníku akce Hardcore pro dobrou věc, která do bohem zapomenutých jižních Čech láká na benefiční koncerty zajímavé domácí interprety.

Letošní čtveřice vystupujících slibuje pořádný tanec. Eat Me Fresh přijedou z Mariánských Lázní s poctivou náloží učebnicového hardcoru. Po cestě naberou další zástupce domácí hardcorové scény, nekompromisní střelce Boost. Z druhého konce republiky dorazí brněnští srdcaři Hever a zástupcem domácí scény budou budějovičtí Pyromann.

Vstup na akci je 150,- nebo víc. Po zaplacení kapel jde vše na Toulavé tlapky – občanské sdružení, které pomáhá opuštěným a týraným zvířatům a provozuje statek, ve kterém se dobrovolníci o týraná zvířata starají.

UDÁLOST ZDE.

Související

Back to top button