Pozvánky

Na Aerodrome festival přijedou Flogging Molly, doplní NOFX a System Of A Down

Čtveřice účinkujících, kteří vystoupí 14. srpna na Aerodrome Festivalu na pražském Výstavišti, je kompletní. K dříve ohlášeným System Of A Down, NOFX a Killswitch Engage přibudou divocí celtic punkeři Flogging Molly.

Americká skupina Flogging Molly vedená irským rodákem Davem Kingem se proslavila  kombinací nespoutaného punk rocku s prvky tradiční irské hudby.

„Kdybychom neměli mandolínu, akordeon, housle a flétnu, byl by to punk rock. Kdybychom neměli kytaru, baskytaru a bubny, byla by to tradiční irská hudba,“ vysvětluje sám Dave King.

Diskografie skupiny čítá ke dnešnímu dni pět studiových alb. Zatím posledním přírůstkem byla nahrávka Speed Of Darkness (recenze) vydaná v roce 2011, o které kapela ve své biografii píše: „Tohle album byste si měli přehrát, když ztratíte práci nebo lásku. Když sníte o lepší budoucnosti pro svoji rodinu nebo svoji zemi.“ Je deskou o odvaze vstát, když vás život srazí k zemi. „Zvládnete to,“ vzkazuje kapela prostřednictvím této nahrávky posluchačům.

[youtube id=“Gr46RJs0ixE“ width=“620″ height=“360″]

Hudbu Flogging Molly často vyhledávají také filmoví a reklamní tvůrci. Jejich písně zazněly např. ve filmech Mr. and Mrs. Smith, Red Roses And Petrol nebo PS: Miluji tě a v reklamě na pivo Guinness.

Tato sedmičlenná parta je však vyhlášena především svými živelnými koncerty, o jejichž nakažlivé energii se tuzemské publikum už nejednou přesvědčilo na vlastní uši.

Vstupenky jsou v prodeji na eventim.cz a ticketportal.cz. Vstupenky na stání jsou nyní k dispozici za 1290 korun a na stání u pódia (tzv. Golden Circle) za 1990 korun. Ceny pro obě kategorie jsou však platné pouze do 30.4.! Počínaje 1. květnem se vstupné v obou kategoriích zvýší o 200 korun.

Festival pořádá NOVA MUSIC ve spolupráci s DOLPHIN TOURING a NUCOAST PRODUCTION.

Související

Back to top button