NovinkyZahraniční

My Chemical Romance chystají vydat své posmrtné best of

Mohli jste je milovat, mohli jste je nenávidět. Faktem ale zůstává, že My Chemical Romance, kteří se v průběhu kariéry od post-hardcorových začátků, přes přímočarý punkrock, stali jednou z nejzásadnějších rockových kapel poslední dekády, to na jaře loňského roku definitivně zabalili. A není lepší konec než vydat rozlučkové best of s trochou nikdy nezveřejněného materiálu.

My Chemical Romance to svoje nazvou May Death Never Stop You a Reprise Records by ho měli vypustit do světa koncem března. Obsahovat bude nevydanou skladbu Fake Your Death, průřez celými deseti lety i demoverze starších songů. Přibaleno bude i DVD se všemi videoklipy téhle jerseyské party. Jedna kapitola je uzavřena.

[youtube id=“JQOgVZyIkew“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com
Back to top button