Pozvánky

Může být ještě větší vedro? Může – do Brna míří mezinárodní projekt Krav Boca

Ačkoliv se můžou zdát tmavé prostory brněnské Sibiře jako ideální úkryt před letním pařákem, přinejmenším v sobotu 6. srpna bude uvnitř pěkně vedro. Do Brna totiž vtrhne maskovaný punkovo-rapový projekt Krav Boca. Mezinárodní DIY úderku navíc doplní dvě domácí tělesa – rapové duo Lata Gang a hardcore-punkoví Coffin Varnish.

Není to úplně punk, ale není to ani rap. A už vůbec to není metal. Přesto Krav Boca disponují arsenálem, který si vybírá to nejlepší ze všech zmíněných stylů. V kombinaci s trojicí maskovaných tváří a francouzsko-řeckými texty poháněnými zlostí jsou Krav Boca ideálními posly hudebních zážitků, které jen tak nevytřesete z hlavy. No racism! No sexism! No homophobia! Poselství kapely je víc než jasné a naživo vám pořádně rozhýbe kolena.

Naladit návštěvníky na vlnu agresivního rapu se ještě před Krav Boca pokusí Lata Gang, dva chábři z Brna, kteří se se svým rapem ani svými posluchači zrovna nemazlí. Nevybíraví jsou ve své muzice i Coffin Varnish, domácí hardcorový projekt, ve kterém jsou k nalezení známé tváře, a ke slyšení pořádně silné audio kopance.

Krav Boca, Lata Gang, Coffin Varnish
6. 8. 2022, Sibiř, Brno
UDÁLOST HERE

Související

Back to top button