Novinky

Multiinstrumentalisté King Gizzard & the Lizard Wizard přichází s letošní čtvrtou deskou

Ještě jsme si ani nestihli zapamatovat název jejich poslední, pozdně letní desky, a už je tady další. Australská sedmička multiinstrumentalistů King Gizzard & the Lizard Wizard vydala 17. listopadu své letošní čtvrté album nazvané Polygondwanaland.

Poslechnout si ho můžete na bandcampu, ale vychází i na vinylu, jak jinak než na Heavenly Records.

King Gizzard & the Lizard Wizard jsou svojí neskutečnou produktivitou už věhlasní. Jen při jejich vytížení i v jiných kapelách jako například The Murlocs, kteří se letos také vytasili s novou deskou, se nechápavě hlava kroutí ze strany na stranu.

Těžko říct, třeba mají stroj času anebo ten náš pozemský čas dokáží natahovat. Protože jinak se jejich extrémní schopnosti plodit zajímavou autorskou tvorbu, neustále koncertovat napříč vesmírem a do to ho dávat rozhovory a nahrávat videoklipy nedá moc racionálně vysvětlit.

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button