EPRecenze

More Kicks – I’m On The Brink

Londýnští power popoví parádníci More Kicks jsou zpět se svým druhým sedmipalcem, servírujícím opět trojici písní. Kapela si mě omotala kolem prstu během svého předskakování The Briefs a to se jí daří i pomocí gramofonových desek.

Titulní I’m On The Brink je ukázkový vyklidněný pover popový hit, kde se kapela veze na zvonivém zvuku rickenbackera a chytlavé melodické lince zpěvu. Odkazy šedesátých let tu prolínají s punkovým power popem i ozvěnami britpopu, aby se vše dostalo k jádru pudla, kterou je v podstatě čisto čistá popová kompozice v tom nejlepším slova smyslu.

B stranu okupuje dvojice pocitově lehce svižnějších skladeb, notujících na dynamičtější punkovou notu, evokující něco jako power popovou variaci na Buzzcocks. To vše provedeno s charakteristicky britským šmrncem a krásou jednoduchosti provedení. Zpěv, kytara, bubny a basa – nic víc a nic méně, žádné rozmáchlé vrstvení stop a zvuků není potřeba, pokud sypete z kapes skladby, které umí strhnout, a to More Kicks dokazují naprosto skvěle.

Info

Label: Wanda Records
Rok vydání: 2019

Tracklist

1. I’m On The Brink
2. He’s Gonna Let Her Down
3. Can’t Fake What You Got

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button