Cz/SkNovinky

Moravská Kalifornie! Poslechněte si celé nové album punk rockerů Rabies

O tom, že domácí pankáči Rabies chystají album Anarkids, se mluvilo už dlouhé roky. A teď si konečně můžete poslechnout výsledek jejich téměř čtyřletého snažení.

Rabies začali desku Anarkids avizovat už v roce 2016, kdy vypustili do světa první demo ukázky, okolo kterých je aktuální nahrávka postavená. Na novince najdete celkem dvanáct písniček a celý počin vychází na bílém vinylu ve vlastní režii.

Album Anarkids si Rabies pokřtí 20. dubna v Sokolovně svého domovského města, jímž je Bystřice nad Pernštejnem. Poslechněte si celou nahrávku pod článkem, ať víte, do čeho jdete.

[youtube id=“CmFVkIbj25E“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button