NovinkyZahraniční

Mod revival je zpět! The Most se připomínají novým videoklipem

Švédské město Umeå už vychrlilo tuny nezapomenutelných kapel a jednou z těch, které se nedají přehlédnout, jsou i The Most. Vznikli v roce 2007 a hrají nejen klasický mod revival, ale mixují s ním i šedesátkový rhytm & blues a dobový soul. Možná by takhle zněl punkrock, kdyby se zrodil o dvě dekády dřív. Není od věci zmínit, že jeden čas hrál s The Most na basu Inge Johansson (International Noise Conspiracy, Stilett, Against Me!).

Svou desku Auto-Destructive Art z roku 2013 teď The Most připomínají novým videoklipem, který natočili k písničce I’m Not Your Man.

[youtube id=“S9GD9o-3kz4″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button