Cz/SkNovinky

Metalcoroví Marked As An Enemy mají venku klipovou ukázku z nové desky

Jihočeská metalcorová kapela Marked As An Enemy, o které je v domácím rybníčku slyšet stále více a více slyšet, chystá na letošní podzim vydání své první dlouhohrající desky. Z té nyní dávají ochutnat v pořadí třetí skladbu. Single Any Life In Me doplňují také novým videoklipem.

Marked As An Enemy patří mezi největší zástupce moderního metalcore zvuku u nás a svou první dlouhohrající deskou navážou na dva roky staré EP Fire Find Me. Na nahrávku, která vyjde letos na podzim, láká nyní jihočeská kapela již třetí skladbou. Kromě Any Life In Me si tak můžete poslechnout i již dříve vydané ochutnávky, skladby How Does It Feel? a Ghosts.

Any Life In Me přesně zapadá do týhle doby, kdy má spousta lidí problém chápat, co se kolem nich vlastně děje, kam patří, a kdo sami jsou. Je to song o zneužívání dobrých úmyslů, který se tak převrací ve zlo a mají dopad na svět kolem nás a naše psychický zdraví. Je na nás abychom se pro tomu postavili. Všichni jsme ve skutečnosti silnější, než si myslíme,“ říká k novince zpěvák kapely Radek.

I na připravované desce pokračují Marked As An Enemy ve spolupráci s Damiánem Kučerou ze Skywalker, který singl nahrával. Videoklip režírovala kapela ve spolupráci s Tomem Tejklem z Hopes, který klip točil a postprodukoval.

Související

Back to top button