NovinkyZahraniční

Lucifer Star Machine mění sestavu a přesídlují z Anglie do Německa

Mít fungující kapelu v Londýně a bydlet v Hamburku, to se dlouhodobě zvládnout nedá. Není tedy divu, že po více jak dvou letech separace dal frontman Tor Abyss sbohem anglickým spoluhráčům z Lucifer Star Machine a obklopil se novým line-upem ze svého nového domova, kde pracuje v tetovacím studiu Red Corner. V aktuální sestavě tak najdete členy kapel jako Saint Evil, Small Town Riot nebo The Spectators.

Konečně se také po více jak roce od vydání desky Rock’n’Roll Martyrs dočká tahle nahrávka vinylového formátu. LP verze, na které najdete i song Sulphur And Speed, by měla být v prodeji během října.

[youtube id=“DyBfOEetFDw“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button