Pozvánky

Limen Overboard – punkrocková párty na konci léta

Punkrockový festival pod záštitou Limen Clothing, který vás hodí „přes palubu“. Limen Overboard je totiž nabitý skvělými kapelami, nekompromisním punkrockem, úderným rock´n´rollem i pohodovým rockem. Už 27. 8. 2022 v Hradci Králové!

Hudební hvězdy letního večera:

The Rocket Dogz 

Legendy z Prahy rozproudí svým vysokorychlostním koktejlem rock’n’rollu, punku a rockabilly publikum na Limen Overboard. Jsme si naprosto jistí, že tahle šílená smršť energie dostane Kavčák pořádně do varu.

Rabies 

Rabies přivezou skate punkrock na Limen Overboard. Z Brna se k nám přivalí vlna devadesátkového punkrocku! Rabies hrají od roku 2009, vyznačují se rychlým a melodickým skate punkem, ovlivněný kalifornskými kapelami.

The Atavist 

Rocková kapela ovlivněná styly surf a stoner. Vznikli v roce 2014 a rychle si našli své místo na české hudební scéně, zejména díky svým energickým živým vystoupením. 

Burning Steps

Jejich začátky byly ovlivněny špínou a HC scénou města Most, ze kterého pocházejí. Hardcore punk vyšperkovaný o nekompromisní texty a hudba, co má pořádný koule a drive. Postupem času se kapela našla v melodickém punkrocku inspirovaným skate punkem.

NSOS

Legendární kapela, původem z Přerova, vznikla už před více než dvaceti lety. Patří mezi průkopníky českého pop-punku. První DIY CD vydali v roce 2006.

Jirka Drtil 

Charismatický cyklista, moderátor a písničkář z Hané, který věří, že punk není mrtev, a rád to dokazuje svojí jedinečnou show s akustickou kytarou. To musíte vidět! 

Meow 

Pražská parta zdivočelých kocourů plná energie, emocí, ale i melodických refrénů a osobitých textů. Předvede, jak vypadá moderní punkrock v podání zkušených muzikantů. 

DCRadio

Ve své tvorbě DCRadio prolínají prvky emo punku a grunge. V jejich textech najdete kritiku společnosti i světových problému. Nebojí vyjádřit písní svůj názor. I proto nasbírali od roku 2014 nemalou fanouškovskou základu.

Spree

Domácí partička, která ostře kombinuje hardcore a 90´s punkrock. Nechte si je ujít! 

Petrol Station 

Věrní posluchači si je budou pamatovat jako Dirty Dog, kdy experimentovali s grungem a punkem. Po personálních změnách vznikla kapela Petrol Station s novým zvukem ve stylu pop punku. 

Gurmánské zážitky

Lokální mistři kuchyně, šikovné cukrářky, domácí pivo, nebo drinky na baru.

Freší na pěší čerstvé saláty, výborné poke bowly. Vhodné i pro býložravce.

Chilli táta jak už napovídá název, tak tohle je pekelná kuchyně. Burgery, hot dogy pěkně pálivé. 

Palačinkový stánek pro mlsné jazýčky palačinky sladké i slané. 

Zmrzka Belleza výborná domácí špachtlovaná zmrzlina ze San Piega vás osvěží v teplém letním. počasí. 

Pivovar Klenot domácí pivovar, klasické světlé pivo, ale i speciály IPA, ALE…

Mooney Café & Bar nabízí letní drinky, ale i kofeinové povzbuzení během festivalu.

Sportovní nadšencům bude k dispozici stolní fotbálek. Talentovaná kadeřnice Lazebnice Bella bude zaplétat boxerské copy s kanekalonem. To vše v centru královského města Hradec Králové v moderním prostředí Lodivadla na Kavčím plácku.

Kdy: 27. 8. 2022
Kde: Lodivadlo Kavčí plácek Hradec Králové 

Vstupenky:

Přeprodej – 300 Kč, Templestore (Švehlova 523, Hradec Králové), Tetovárna (Rybova 1904/21, Hradec Králové), Kadeřnictví Rybova (1908/21, Hradec Králové)

Na místě – 400 Kč, ZTP + ZTP/P 150 Kč, Senior (+65 let ) Junior (13-17 let) 150 Kč
Děti do 12 let zdarma

FB: Limen Overboard

Související

Back to top button