Pozvánky

Limen Overboard přiveze do Hradce Straightline, From Our Hands a Charlie Bit My Finger

Druhý ročník královéhradeckého Limen Overboard festivalu představuje headlinera a další zahraniční interprety. Jako hlavní hudební hvězda vystoupí německá skate thrash punková kapela Straightline. Na pódiu je doplní stálice slovenské scény From Our Hands. A z Belgie přijede punk rocková pecka Charlie Bit My Finger.

Limen Overboard festival se vrací na místo činu. Konkrétně do amfiteátru Lodivadla na Kavčím plácku v historické části Hradce Králové, v termínu 26. 8. 2023.

Za festivalem stojí parta kamarádů v čele s talentovaným designérem a hudební promotérem Ondřejem Suchochlebem a jeho značka Limen Clothing.

Letošním headlinerem je německá parta Straightline

Neuvěřitelné spojení skate punku, thrash metalu a melodického hardcoru zaručuje jedinečný hudební zážitek. Straightline patří ve svém žánru k evropské špičce. Mají za sebou přes 20 let na scéně, což je na jejich show znát.

Melodický hardcore punk rock v podání slovenských From Our Hands

Slovenská punk rocková parta vznikla v roce 2007 na pozůstatcích kapely Trans Panama. V jejich tvorbě se objevují prvky hardcoru i melodického punku. Kapela se během let proslavila a zahrála si i na velkých festivalech např. na Rock for People. From Our Hands měli tu čest hrát po boku kapel The Prodigy, Sum 41 nebo Rise Against. Momentálně pracují na novém albu.

Charlie Bit My Finger hudební pecka ze země čůrajícího chlapečka

Pokud máte rádi chytlavou hudbu ve stylu Blink 182 nebo Millencolin, tak vás belgická parta určitě chytne za srdce. Charlie Bit My Finger hrají od roku 2011, loni vydali album Back and Fourth. 

Dále se můžete těšit na nabídku výborného lokálního občerstvení a piva. Také bude možnost zakoupení merche a oblečení od značky Limen Clothing. 

Výhodný předprodej vstupenek jen za 400 Kč poběží jen do 31. 5. 2023 ZDE  

Kde: Kavčí plácek, Hradec Králové 

Kdy: 26. 8. 2023

FB událost

Související

Back to top button