NovinkyZahraniční

Legenda britské kytarové scény Johnny Marr vydá v červnu novou sólovku

Kytarista The Smiths Johnny Marr se vrací se svou třetí sólovou deskou. Po dvou povedených zářezech The Messenger a Playland přichází s novinkou nazvanou Call The Comet.

Album Call The Comet vyjde 15. června a bude obsahovat dvanáct písniček, přičemž Marr už zveřejnil dvě z nich – The Tracers a Hi Hello. Z ukázek to vypadá na návrat do citlivější atmosféry nahrávky The Messenger z roku 2013, což není na škodu. Jednotlivé skladby prý bude propojovat téma ne příliš vzdálené budoucnosti v alternativní společnosti vedené Donaldem Trumpem, kde jako virus bují různé pravicové ideologie.

Na reunion The Smiths to (naštěstí?) pořád nevypadá, takže Marrovu novou desku bereme všema deseti! Call The Comet vyjde u New Voodoo Records.

[youtube id=“vT_IlY0A4_0″ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“e5daIu9-OG0″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button