NovinkyZahraniční

Kultovní Švédi The Hives jsou zpět s novým sedmipalcem a plánovanou řadovkou

Kdyby víc lidí poslouchalo The Hives, na světě by bylo mnohem líp. Máte možnost to napravit, jelikož švédská kultovka s Howlin‘ Pellem v čele vydává 7. července sedmipalec s dvojitou A stranou.

Pro The Hives je to první nahrávka od roku 2012, kdy vydali povedené album Lex Hives, které přineslo tak silné skladby, jako Go Right Ahead, nebo Wait a Minute. Nový sedmipalcový singl vyjde u Third Man Records a bude obsahovat songy I’m Alive a Good Samaritan. Obě písničky si můžete pustit pod článkem.

The Hives navíc slibují na první polovinu roku 2020 nové řadové album. A to je jedině dobře, protože i po 27 letech existence mají co nabídnout.

[youtube id=“ZranBEbpjNA“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“qlo04V9YP6k“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button