Pozvánky

Klubovna oslaví 10 let existence. Zahrají jim k tomu Krang nebo Glad For Today

Je to už 10 let od doby, kdy se na české hudební scéně objevily první stopy Klubovny, která se postupem času vyvinula v komplexní platformu, jež přichází s pořádáním vlastních akcí a novou iniciativou. Na oslavu svého prvního kulatého jubilea tak přichází s vlastním festivalem. Klubovna „10“ Fest se uskuteční 7. května na venkovní scéně pražského Cross Clubu, kam spolu s Klubovnou zavítá pestrá nadžánrová sebranka kapel a interpretů bez jakýchkoliv žánrových hranic.

Headlinerem festivalu se stane MC Gey, který momentálně sbírá zasloužené komplimenty k nové desce “O tatínkovi, který usnul”, jež byla okamžitě označována za jeden z nejlepších počinů letošního roku. Po dvou beznadějně vyprodaných křtech tak míří na oslavu Klubovny. Na koho se můžete těšit dál?

Svět tvrdých kytar zastoupí ambiciózní nováčci Swept Into Decay a 123 Fake Street spolu s unikátním projektem Tchert, který si během svých prvních vystoupení získal obrovský respekt všech lidí na scéně. Punkrockové kořeny Klubovny zastoupí Krang, kapela ošlehaná mnoha zahraničními vystoupeními s nejlepšími mezisongovými proslovy, jaké si dokážete představit. Chybět nebudou ani Glad For Today, tuzemští vítězové soutěže Planetrox. Ti se mimo jiné se svým aktuálním albem ocitli v širší nominaci na české hudební ceny Anděl v kategorii nejlepší rockové album roku. Se svým procítěným indie rockem v rodném jazyce přispěchají uznávaní Good Times Only, nevšední boyband, který umí pohladit každé ucho. Rapové srdce pak dozajista potěší účast Renneho Danga, jenž ve speciálním setu vystoupí se svou živou kapelou, která umí rovněž pořádně hrábnout do strun.

„Je to pro nás naprosto zásadní moment a dosud největší výzva. Klubovna si za těch 10 let vydobyla pevné postavení hned na několika scénách a doufáme, že tenhle večer se to všechno zúročí. Jsme moc rádi, že naše pozvání přijali interpreti, jež jsme celou naší první dekádu pravidelně reflektovali. Nedělali jsme kompromisy a pozvali ty, které považujeme za naprostou špičku tuzemské scény nebo její velké naděje,“ uvádí k nevšednímu složení line-upu Gumi, zakladatel Klubovny.

Klubovna, jejíž aktivity můžete na denní bázi sledovat skrze web, YouTube, Facebook i Instagram, má do budoucna velké plány, ovšem ta pravá výzva přijde už teď v Crossu. Nespoutaná a žánrově neomezená platforma touto cestou zve všechny milovníky kvalitní hudby! Součástí festivalu budou i nejrůznější stánky a mnohá překvapení, jež se postupně do doby konání akce budou odhalovat na sociálních sítích Klubovny.

LINE-UP

MC Gey

Renne Dang & band

Good Times Only

Krang

Tchert

Glad For Today

123 Fake Street

Swept Into Decay

PŘEDPRODEJ: https://goout.net/cs/listky/klubovna-10-fest-mc-gey+renne-dang+dalsi

FB Event: https://www.facebook.com/events/871885577435591

Související

Back to top button