NovinkyZahraniční

Kanadští rošťáci PUP připomínají lyric videem letošní desku a pražský koncert

Čím dál tím víc oblíbená punk rocková kapela PUP z Toronta připomíná svou poslední desku třetím klipem. Po futuristickém videu Kids a experimentální koláži z youtubových fancover verzí k písni Free at Last vypouští v doprovodu originálního lyric videa Sibling Rivalry.

Po jejich úspěšném Sefl Titled debutu z roku 2013, přišla o tři roky později druhotina The Dream Is Over. Nutno podotknout, že měla úspěch jak u kritiků, tak u fanoušků. Do třetice všeho jakéhokoliv vyšla na OneSideDummy Records deska Morbid Stuff.

Mimo jejich letošní všemi milovanou desku máte 12. srpna jedinečnou šanci vidět a slyšet tyhle panáčky v krymském sklepním pokojíčku s názvem Café V lese, kde zahrají v rámci své nekonečné šňůry. Upřímně, neváhal bych. Vidět tuhle bandičku face to face bude za pár let nejspíš dost nemožným kaskadérským kouskem. Očekávám, že z těchhle sympaťáků bez póz budou za pár headlineři velkých festivalů.

[youtube id=“WFzMJtsMbfw“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button