Pozvánky

Kalifornští Zig Zags vezou na Sedmičku svůj garážový hardcore punk

Zig Zags jsou tři outsideři z Los Angeles, který smíchali old school hardcore/punk se špinavým garage rockem a špetkou pravěkýho metalu. Výsledkem je přímočará jízda postavená na pár akordech, která nebere zajatce.

Zig Zags vznikli v roce 2010. Své jméno si dali podle nejlevnějších tenisek, který měli bubeník a kytarista na sobě zrovna ve chvíli, kdy se o společném projektu poprvé bavili. Za pět let Zig Zags vydali bezpočet sedmipalců (například s kámošema The Shrine) a taky velkou desku, kterou produkoval všudypřítomnej všeuměl Ty Segall. V textech tenhle trojlístek opěvuje jen skejtování a trailer trash komunitu a obecně život na okraji společnosti, kde platí jen zákony ulice.

[youtube id=“mx0G292U8Cg“ width=“620″ height=“360″]

Jestli mate rádi starý Black Flag, Angry Samoans nebo třeba Fuzz (zase ten Ty Segall!) a Misfits, Zig Zags vás trefí přímo do srdce. Tohle bude na Sedmičce stoprocentní mejdan! Support obstará pražský garage rock Starshaped.

ZIG ZAGS (garage/hc punk, USA)

support: STARSHAPED (no guitar solos, CZ)

19. října 2015, Klub 007, Praha

Vstupné: 200,-

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button