Pozvánky

Jimmy Eat World a Together Pangea zamíří do Lucerna Music Baru

Jimmy Eat World se vrací do Prahy! Vystoupí 22. června v pražském klubu Lucerna Music Bar, kde jim předskočí neméně zábavná kapela z L.A. Together Pangea.

Americká rocková kapela Jimmy Eat World vznikla v roce 1993 ve státě Arizona, vydala dosud deset studiových alb. Posledních devět nahrála skupina ve složení Jim Adkins (sólová kytara, zpěv), Zach Lind (bicí), Tom Linton ( doprovodná kytara, zpěv) a Rick Burch (basová kytara). Prorazili albem ‚Bleed American‘ z roku 2001, které získalo platinovou desku. Největšího úspěchu v hitparádách dosáhli svým šestým albem ‚Chase This Light‘ z roku 2007, které vylétlo na páté místo hitparády Billboard 200.

Jimmy Eat World jsou považováni za průkopníky stylu emo, i když se sama kapela takovému označení brání. Páté album, které se jmenovalo Futures, pak přineslo jiný styl – alternativní rock.

Poslední deska Surviving z roku 2019 se dočkala i díky karanténě své live act verze. Společně s deskami Clarity a Futures.

Večer otvírající Together Pangea se se svým garážovým surf rockem připomněli aktuálním dvoupísňovým singlem Grass.

Vstupenky za 590 Kč + poplatky v prodeji na webu Lucerna Music Baru na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky na místě 690 Kč.

Jimmy Eat World + Together Pangea
Lucerna Music Bar, Praha – 22. 6. 2022

Fb event

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button