Cz/SkNovinky

Je třeba vyjít do ulic, zpívají v novém singlu slovenští Box

5. března vyšel nový singl slovenským Box s názvem Sociálna depresia. Datum si kapela nezvolila náhodou, před 84 lety totiž v německých volbách zvítězila NSDAP a společnost tak dala průchod Adolfu Hitlerovi k takřka neomezené moci. V roce 5. března 2016 se na Slovensku uskutečnily volby, které dostaly s přehledem do parlamentu stranu Mariana Kotleby. Lidstvo je nepoučitelné.

Spolu se songem Sociálna depresia nahráli Box ještě písničku Diktátor. Obě nové skladby si můžete stáhnout tady, na nahrávce hostuje i Denis z The Wilderness a Damian z Uhol Dopadu.

[youtube id=“6UnrioGcNLM“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“eUAi9SDq3NU“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button