Pozvánky

Jaya The Cat se vrací do ČR, spolu s objevem loňských Mighty THE TiPS

Potřebuje ještě někdo představovat Jaya The Cat?! Jestli ano, pak bude mít v půlce června ideální příležitost zjistit, co je tahle banda zač. Opilý rána, disfunkční partnerský vztahy, politická deziluze a optimisticky zdvižený sklenice piva. Z toho všeho kapela míchá soundtrack svýho života, posazenýho někam na pomezí zaplivaných barů a karnevalových průvodů.

Už od roku 2000, kdy se v Bostonu dali dohromady, pracují na svým jedinečným soundu, ve kterým se mísí prvky reggae, ska a punku s vlivy dancehallu a dubu. Aktuálně usídlený v Amsterdamu, Jaya The Cat budujou svojí reputaci kapely, jejíž živá show patří vůbec k tomu nejlepšímu, co můžeš na stageích starýho kontinentu vidět a slyšet. Každý jejich živý koncert se mění v divokou party na pódiu i pod ním. Což český publikum dost dobře ví.

[youtube id=“US8CDs4-Qlo“ width=“620″ height=“360″]

Jako support přijede objev loňskýho Mighty Sounds, německý THE TiPS, který jsou důkazem toho, že reggae kapely řízlý punkem nemusí pocházet nutně z Kalifornie. Kdo ví, kde k tomu přišli, ale v jejich hudbě je slyšet odkaz slunce, moře, BBQ i surfování. Tohle tříčlenný německý kombo prostě poctivě míchá druhou dobu a občas si odskočí do syrovějších vod punku. Nemálo tak leckomu připomenou legendární Sublime. Kapela na letní večer jak vyšitá!

Třetím do party jsou známí vejrostci z Vysočiny, punkrockoví Rabies, aktuálně křižující republiku se svým novým EP Anarkids, který dává tušit velký věci!

To všechno najdeš v půlce června v Benátkách nad Jizerou, v jedinečnym prostoru open-air klubu Loděnice. Jak už název napovídá, jde o bývalou loděnici, přímo na břehu Jizery, takže budeš moct srkat drink s nohama ponořenýma do řeky a koukat na stage, která s řekou přímo sousedí a po který budou pobíhat tvoje oblíbený kapely. Po půlnoci DJ´s roztočí desky, ty protancuješ kecky na afterparty, pak rozbalíš stan nebo se vyvalíš na hulváta pod širákem, protože počasí bude určitě luxusní a až se ráno vzbudíš, řekneš: Dej mi to celý ještě jednou!

JAYA THE CAT (NL), THE TiPS (DE), RABIES (CZ), DJ SKINNYBOY
Pátek 17.6.2016
Start 19:00 hodin
Open-Air Klub LODĚNICE
Benátky nad Jizerou, Raabova ulice

Vstup: 230,- Kč v předprodeji (Ticketstream nebo Rachota Bar v Benátkách n.J.)
280,- Kč na místě

Víc info na Facebooku a klublodenice.cz.

Související

Back to top button