NovinkyZahraniční

Jaké bude nové album post-hc party BoySetsFire? Poslouchejte ukázku

Zbrusu nový song zveřejnili BoySetsFire z Newarku. Jedná se o první ukázku z plánované eponymní desky, která má vyjít 25. září v kolaboraci Bridge 9 a End Hits Records. Písnička Cutting Room Floor, která je k poslechu pod článkem, je jednou ze třinácti, které na novince najdete.

Poslední řadovou deskou BoySetsFire je While A Nation Sleeps z roku 2013, kterou v témže roce kapela představila i v Praze po boku Gallows a Bane. Začátkem letošního roku vyšel BoySetsFire picture desetipalcový split s kolínskými KMPFSPRT jako benefice pro Sea Shepherd. BoySetsFire na něm coverují rádiový hit Wrecking Ball od popové hvězdičky Miley Cyrus. Frontman Nathan Grey rovněž v srpnu vydá svůj sólový debut NTHN GRY, o kterém jsme psali již dříve.

[youtube id=“xT6TIYucFgM“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button