Jak to slyší...?

Jak to slyší Dan z Tragedis?

Další diel našej novej rubriky je tady. Tentokrát sme sa pýtali Dana zo skupiny Tragedis, čo si myslí o kapelách Gutalax, Kazostroj, Siberian Meat Grinder, Fyasco a Idles.

 

Gutalax – Shitbusters

Shitbusters je podle mě klenot českého videoklipu. Na ten nápad by se nechal udělat celovečerní trhák plný hollywoodskych hvězd 😁. Co se skladby týče, dostal jsem vše, co jsem od kluků z Křemže očekával a vlastně i chtěl. Nedokázal bych si představit, že by Gutalax hráli cokoliv jiného. Žádná jiná česká kapela nemá v extrémní muzice ve světě takové jméno jako právě Gutíci. Za mě 5 hvězdiček.

[youtube id=“DAdDaFdGaJU“ width=“620″ height=“360″]

Kazostroj – Nasrali ma všetci

Poprvé slyším Kazostroj. Minuta a půl nasranosti. Prostě do nás za tu chvilku nasolit svůj názor a pocit, jo, to mě baví! Připomíná mi to začátky hardcore scény v New Yorku… Sype to od začátku do konce s jasnym poselstvím. Určitě kluky z Kazostroje zařadim do playlistu.

[youtube id=“TKtC4vqG6Fs“ width=“620″ height=“360″]

Siberian Meat Grinder – Walking Tall

Tak teď jste narazili na moji krevní skupinu. Vostrý riffy olíznutý thrashem a hardcore… SMG pro mě není žádná novinka. Co koncert, to totální riot, security nesecurity. Pamatuju si koncert na Mighty Sounds 2019… co tam prováděli společně s Moscow Death Brigade, mělo neskutečný koule! Rusové jsou prostě šílenci a tito šílenci si u mě vždycky místo najdou!

[youtube id=“9wjjKyk2vDw“ width=“620″ height=“360″]

Fyasco – Tina Tarner

Tak teď jste mi trošku vyrazili dech. Tina Tarner mi bude hrát v hlavě asi do konce života… bude mě to budit o půlnoci ze spánku. Ale ne, musim říct, že ze začátku jsem kroutil hlavou jakože… cože? Pak jsem se do toho zaposlouchal a někde od poloviny songu, kde se nasadí střední tempo, sem s úsměvem na tváři házel řepou + palec hore za War Pigs od Sabatů! 😃 Zajímavej, teď nevim, jak bych to zaškatulkoval, garage core? Určitě si to u mě v audiotéce místo najde!

[youtube id=“uAT0zMLyOI4″ width=“620″ height=“360″]

Idles – Well Done

„Co to bude zase za šílenost?“ První věc, která mi bleskla hlavou, když sem si pustil klip a v prvních vteřinách viděl týpka s kytarou, co má jenom spodní prádlo a fakt sexy huňatej knírek. Taky že to šílenost byla, ale bohužel mě to nezaujalo. Muzikanti to jsou určitě skvělý, ale hudebně to jde úplně mimo mě. Můžu jen říct: Well, Im Done.

[youtube id=“7Oxqf_15k0w“ width=“620″ height=“360″]

Palo Zavodský

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Související

Back to top button