NovinkyZahraniční

Idles vypustili nový singl Mercedes Marxist. Uslyšíme ho na Rock For People?

Stačí, aby se Joe Talbot a je skupinka hudebních řezníku Idles jen jemně vrzli o své hýždě a dostanete od nás náležité echo. Před několika málo dny na svém youtube profilu uvedla bristolská bandička svou siglovou novinku.

Kapela k songu dodává: „Mercedes Marxist was a strange beast for us, after Rottweiler, it was the first song we wrote for Joy as an Act of Resistance. I was pissed off at what I was and where I was: I was sofa surfing on the weekends and spending the weeks looking after my mum. My life balance was way off and this song reflects just how useless I felt. It was me at my worst and without any buoyancy it became catharsis. It was the last splurge from Brutalism so we omitted it. I like it now.“

O tom, jestli se tahle pecka objeví na playlistu jejich živáku na letošním Rock For People, se ale musíte přesvědčit sami. Singl vychází jako sedmipalec na Partisan Records.

[youtube id=“IoxivC5GVAU“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button