AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Šimon Blaschko (Summer Punk Párty, Rock Café)

Do jedného z posledných dielov Hot Or Not?!? v tomto roku prijal pozvanie Šimon Blaschko, hlavná persóna festivalu Summer Punk Párty a produkčný pražského klubu Rock Café.

 

  • Turbonegro

Turbonegro jsou legenda, kor v naší komunitě! Já se ale poměrně dlouho rozkoukával po domácí scéně a až po čase začal poznávat tu zahraniční. Možná i to je jeden z důvodů, proč mě Turbonegro celkem dlouho míjeli a nikdy jsem si k nim nevytvořil tak pevnou vazbu jako spousta mých kamarádů a známých.

  • Full Moon Magazine

Full Moon je pro mě na CZ/SK hudební scéně stálicí a zárukou žurnalistický kvality. Dobře dělaných hudebních médií je jako šafránu, proto si vážím všech, kteří na tom neustále makaj a posouvaj se dál a dál – tím spíš v týhle době!

  • Audiotree Live Session

Přiznám se, že o Audiotree Live Session slyším vůbec poprvý. Proletěl jsem pár videí a kapel, znělo to super, mimo jiné jsem tam narazil i na One Step Closer, který budeme mít (pokud covid dovolí) v únoru v Rock Café!

  • Ballon d’or 2021

Jako aktivní nekopa z okresního přeboru jsem samozřejmě bedlivě očekával výsledky, a ačkoliv jsem v soubojích Ronaldo vs. Messi fandil Messimu, tak letos jeho volbu nechápu, po trávnících se prohánělo x hráčů v mnohem lepší formě. Osobně byl můj favorit letos Lewandowski.

  • Transgender

Já jsem nikdy nerozlišoval lidi podle toho, jestli se jim líbí stejný nebo opačný pohlaví nebo jaký maj v tomhle ohledu preference. Každej člověk na světě je unikátní a má jiný pocity, tužby nebo emoce, jako hlavní ale vnímám, aby se sám cítil dobře. Vždycky je to nakonec o tom, jak se k sobě lidi chovaj a je úplně jedno, jakou maj barvu pleti, sexuální orientaci nebo cokoliv dalšího.

  • Petr Fiala

Není žádný tajemství, že jsem v kampani pracovně kopal za tým PirSTAN a zrovna ODS dlouhodobě moc nemusim, ale zaplať pánbůh, že půjde Andrej konečně od válu. Petr Fiala zatím působí celkem férově, tak věřim, že tam i ty starý vlivný páky v rámci možností ukočíruje a ta naše malebná republika se vydá zase nějakym smysluplnym směrem.

  • Nový variant koronavírusu – Omicron

Jako člověk z kultury se při každý další mutaci koronaviru trochu osypu a představuju si ty měsíce prázdna, který by to mohlo přinést. S covidem se ale budeme muset nějak naučit žít dlouhodobě, a protože jsem od přírody pozitivní nátura, věřim, že už brzy tomu tak bude a my všichni si budeme moct užívat koncertů a festivalů v plný parádě!

Související

Back to top button