AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Richard Ripcsu (Nazi Tampons)

Po nejakom čase je tu nový diel rubriky Hot Or Not?!? Tentokrát sa rubriky zhostil Richard Ripcsu. Leader sexuálnych deviantov Nazi Tampons z Košíc, ktorí v poslednom období rozvírili hladiny československej scény svojou D.I.Y nahrávkou Chloroform Attack.

 

• Jay Reatard

Velká škoda tohto talentovaného človeka. Reatards totálne žeriem, ten zvuk plný fuzzu z 4-track rekordéra je pre mna slasť pre uši a keď pozerám videá z koncertov, tak som totálne hotový, koľko energie zo seba vedel dostať. Sólovka ma tiež veľmi baví a poslednou dobou mi v aute stále hučí Angry Angles.

• NME Awards 2022

Nepočul som o tom, no pozrel som si na rýchlo výhercov. Väčšina bola pre mňa neznámou ale potešilo ma, že Amyl and the Sniffers vyhrali najlepšiu kapelu z Austrálie. Celkovo sú mi však udelenia cien ukradnuté.

• Mark Lanegan

Meno som počul prvý krát až v spojitosti s jeho úmrtím. Vyhľadal som si kapely, v ktorých pôsobil, bolo tam pár pre mňa známych mien, ale nič také,čo by som nejako aktívne vyhľadával.

• Benefície a zbierky na podporu Ukrajiny

Určite podporujem. To, čo teraz Ukrajinci prežívaju, je strašné, takže určite treba pomocť keď sa dá.

• Postihy pre ruských športovcov

Aj keď to môže byť voči nim nefér, verím, že mnohých z nich to nakopne, aby šírili odpor voči tejto vojne a tomu, čo ich vláda robí. Predsa, mnoho ľudí si športovcov z nejakého dôvodu idealizuje, tak dúfam, že by mohli presvedčiť časť provojnovej spoločnosti, že to, čo sa deje, nie je v poriadku. Ale to je pohľad človeka, čo nemá žiaden prehľad o ruských športovcovh a ich politických názoroch, takže fakt netuším, aký to bude mať reálne vplyv.

• Sankcie voči Rusku

Na jednej strane najviac budú trpieť bežní ľudia, ktorí za to nemôžu, no určite je to lepšie, než otvorená vojna s Ruskom. Je to pokus, ako vyvolať napätie a nátlak na vládu z vnútra, no ťažko predvídať, aký to bude mať efekt. Veľká časť Rusov (hlavne tá staršia generácia) je už tak zmanipulovaná rokmi propagandy, že sú slepí voči akýmkoľvek dôkazom o tom, že práve Rusko je v tomto konflikte agresor.

• Zatváranie prevádzok západných firiem v Rusku

V podstate rovnaká situácia ako so sankciami. Snáď to bude mať pozitívny efekt a celé toto šialenstvo sa skončí, Rusi sa zbavia súčasnej vlády a Ukrajina bude mať konečne pokoj od ruskej agresie. Ale to som možno až prehnane optimistický.

Foto: DeeGee

Související

Back to top button