AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Meg Janderová (Bibione)

So svojimi názormi na témy štvrtého dielu rubriky Hot or Not?!? sa tento krát podelí Meg Janderová. Meg je známa hlavne z pôsobenia v Maggie’s Marshmallows. V súčasnosti predovšetkým funguje v Bibione, ktorým aktuálne vyšlo debutové 7“ EP u Stoned to Death Records.

 

Wombat session, Paternoster session

Celkově formát live sessions je fajn a na Wombat sessions se dívám ráda. Paternoster mi přijde jako zajímavý koncept na jednorázovou akci, na seriál se mi to zdá krkolomný, málo které kapele ty podmínky sedí.

Bandcamp Fridays

Je to sympatický.

SoundCzech a ich podpora českých hudobných umelcov

Nevím, dál.

Budúcnosť koncertov/Koncerty v roku 2021

Jsme teď na pár měsíců v Berlíně, první koncerty s negativními testy jsou už tento týden, což dává alespoň nějaký pocit naděje, že se to třeba může někdy zlepšit. V Čechách je situace zatím jiná… v létě určitě menší akce proběhnou, ať už legálně nebo nelegálně. V tuhle chvíli je ale důležitý to vůbec přežít.

Dezinformačné weby

Tahle doba je informacemi a dezinformacemi přehlcená a většina lidí se v tom dost zmítá. Je to nebezpečný nástroj manipulace, ať už účelně či druhotně, například když weby kvůli profitu nabízí podobné příspěvky a lidé se víc a víc uzavírají do své názorové bubliny. Jinak se ráda občas kouknu na weby typu placatá země a tak.

Sexizmus v roku 2021

Sexismus je špatnej v každým roce.

Duševné zdravie počas pandémie

There’s no sadness that ABBA can’t fix. Když je nejhůř, tak půl lahve nutely prstem.

Související

Back to top button