AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Lump (Bratislavské Dievčatá)

Najnovší diel rubriky Hot Or Not?!? prináša ďalšie pohľady na rôzne témy. Ako ďalší sa úlohy zhostil Lump. Basgitarista formácie Bratislavské Dievčatá, v minulosti dlhodobo pôsobil v kapele Zóna A.

 

• Bob Dylan

Dobrý spevák a ten, čo zmenil hudbu. Aspoň to všetci hovoria. Neviem. Nikdy som sa o neho nezaujímal. Počul som pár vecí od neho, ale dávno. Nevadí mi, ale nič pre mna.

• Reunion seriálu Friends

Ten seriál som sem tam pozeral. Ako relax. Nebol zlý. Toto nemusím vidieť. A keď to uvidím, nevadí. Neposeriem sa.

• Album Tři Sestry – Sex Drógy Rokenról

Pustil som si tri songy a vypol som to. Prebraté veci, české texty. S Magorom som bol chvíľu na vojne. Ale okrem ich prvého albumu som do teraz nič nepočul a ani toto už si nepustím. Nič proti, ale nie.

• Tetovania

Áno, bavia ma. Síce už je to móda, ale nevadí. Moje prvé mi robil Bakča z E!E. Síce nie som celý dotetovaný, páči sa mi to. Každé jedno, čo mám, pre mňa niečo znamená.

• Punkáči Deťom 2021

Dúfam, že to bude skvelé!

• Obvinenie českého poslanca Dominika Feriho zo sexuálneho násilia

Nechcem nikomu krivdit, ale ak je to pravda, len sa ukázalo, čo dokáže moc a popularita. Chlapi vedia byť svine. Samozrejme, všetko môže byť inak. Prečítal som si pár článkov o tom. No myslím, že takýchto vecí sa deje veľa a nikto to nerieši. Muži si myslia, že vytasia penis a devy sa doserú. Ale uvidíme, ako to dopadne.

• Prinútené pristátie lietadla Ryanair Lukašenkovým režimom

Je mi smutno, keď čítam a počujem tieto veci. Lukašenko je niečo ako Stalin. A títo ľudia začínajú ovládať svet. Komunisti a fašisti. Neverím, že mali nejaké info o bombe. Išlo im len o toho novinára.

Photo: Ataner

Související

Back to top button