AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Kečup (The Fialky)

Nový týždeň, nový diel rubriky Hot Or Not?!? Tentokrát vyjadrenie na dané témy poskytol Kečup, gitarista a jeden zo zakladajúcich členov The Fialky, ktorá je aktuálne na šnúre spoločne s kapelou Houba.

 

  • Måneskin

Vůbec sem nevěděl, o co jde, tak jsem to hodil na net, a už se nedivím. Nějaká italská kapela ze soutěže… Hmm, takže já zůstanu, co se Itálie týče, zase jen u Klasse Kriminale a Twinkles.

  • Odchod členov z Plexis

To mě fakt mrzí. Prostě Dušanovy kytarový nápady a Martinova hra na bicí, to mě vždycky bralo… Vzhledem k mému věku pro mě Plexis budou vždycky hlavně ta tvorba od TO dále. Vlastně Půlnočního Rebela jsem slyšel až dlouho po tom, co jsem je viděl naživo, a dobře znal ty dvě desky z let 98 a 2000. Každopádně Petra mám rád a určitě jsem zvědavej, co se teď bude dít, a držím mu palce. Přeci jen sem v šestnácti po přečtení knihy Punks not dead chtěl být jako on, český Sid, a to se nezapomíná.

  • Nový osud Kliniky

Přiznám se, že mě celá Klinika úplně minula a ani o jejím novém osudu nic nevím. Mě squaty braly v době Papírny a Milady. Tam jsem rád chodil na koncerty a pak jsme tam i hráli první koncerty s kapelou, a dokonce zvládli jednou zahrát i na Ladronce. Ale to už je skoro 20 let. Přemejšlím, kdy jsem byl naposledy v nějakým squatu, myslím, že to bylo před pár lety ve squatu Gromka v Lublani…

  • ON AIR (Kytary.cz)

Ano, znám, a většinu dílů jsem i slyšel, pokud tam není jako host někdo, kdo mě vyloženě nezajímá. Doma si ze mě dělaj srandu, že tam určitě toužím bejt pozvanej. Myslím, že společně se Známkou Punku, což je pořad Michala z Visáčů, kterej poslouchám z archivu Rock Radia, jsou to jediný takový pořady, který na netu teď pravidelně sleduju.

  • Václav Havel – deset let od smrti

Pamatuju si ještě Husáka ve třídě na obrázku. A pak tam byl Havel. Podle mě je teď moderní ho buď nenávidět, nebo ho uctívat. Já to neřeším, každopádně doufám, že ten někdo novej se pokusí lidi spojovat, zachová si důstojnost a klidně by mohl mít v sobě i trochu toho rebela, z toho Havla.

  • Halloween

To mě nějak nechytlo, ale nic proti, je to neškodný. Třeba k psychobilly koncertu rozhodně dobrá kulisa.

  • Vzťahy Číny a Taiwanu

Úplně do toho nevidím do hloubky, ale vlastně mi to přijde jako my před revolucí a Rusko. Jsem strašně rád, v jaký době a na jakým místě žiju. Je super moct mít třeba punkovou kapelu a rodinu. Kdybych to měl obojí před 50 lety, tak bych si pravděpodobně musel vybrat.

Foto: Roman Mareš

Související

Back to top button