Hot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Honza Kasal (Pakosteň, Šlinc Records)

Do májového vydania rubriky Hot Or Not?!? prijal pozvanie Honza Kasal. Basgitarista pražských Pakosteň a člen tímu Šlinc Records, ktorí organizujú už tretí ročník Šlinc Festu. Ten sa uskutoční 18. 6. 2022 v Beach Parku Mlékojedy.


• Rammstein

V pubertě jsem byl na dvou koncertech Rammstein. Google říká, že ten s AC/DC na Strahově byl už 21 let zpátky, což je dost strašidelný. Pak jsem je dlouho neměl rád. Poslední dobou mě baví jejich podpora LGBTQ+ komunity.

• Telepatie zine

Úctyhodnej počin. Produkční kvality jsou top, je to hrozně hezky udělaný. Doma mám jedno vydání. Z posledního dílu, kterej jsem měl jenom půjčenej, si pamatuju snad 20stránkovej rozhovor s Kreas.

• Rock for People 2022

Tyhle velký festivaly jdou mimo mě. Z letošního line-upu většinu věcí neznám a ty co znám, mě nebaví. Jediná výjimka jsou asi Weezer, který bych rád někdy viděl naživo, i když je už roky nesleduju. Sám jsem byl na festivalu jenom jednou v roce 2006, když tam hrál Manu Chao.

• Zalando, About You a iné

Moc nevím, co to je. Tuším, že nějaký velký e-shopy s oblečením. Zajímá mě to moc málo na to, abych si o tom cokoliv zjišťoval.

• MS v hokeji 2022

Nemám rád profesionální sport. Když jsme měli ještě bar, tak mě vždycky v květnu sralo, že všichni chodili jinam, protože jsem odmítal pořídit televizi a pouštět tam MS v hokeji.

• 3 mesiace bojov na Ukrajine

Na válce na Ukrajině a tématech s ní spojenejch mně vadí strašně moc věcí, na který v tomhle formátu není místo. Snad to skončí co nejdřív.

• Streľba na škole v Texase

Ač jsem všeobecně spíš příznivec deregulace (drogy, byrokracie spojená s podnikáním a podobně), tak zbraně jsou velká výjimka. Ve vyspělejch demokraciích nemají co dělat. To, že si kdokoliv může v 18 legálně pořídit automatickou pušku, je totální nonsens.

Související

Back to top button