AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Fabko (Rozpor)

Do ďalšieho dielu rubriky Hot Or Not?!? prijal pozvanie Fabko, spevák bratislavskej kapely Rozpor. Tá momentálne aktívne pracuje na nahrávaní nového albumu.

 

  • ČAD

Ultra hot, hehe. Vymakaná kapela, inšpiratívna, tvrdá, originálna muzika, navyše zahraná tak precízne, že mnohokrát rozmýšľam, či by sme sa na to nemali my vyjebať a radšej sa prihlásiť na olympiádu v pití piva. To nám ide. Teda aspoň mne, pomerne slušne. Navyše sú to veľkí správňaci a dobrí ľudia napriek tomu, že sa v niektorých názoroch nezhodneme. Vzájomná úcta a rešpekt nás aj vďaka tomu posúvajú dopredu, si myslím.

  • Headbanger FM

Jedna z mála relácii, čo sa dajú očúvať na FMku. Rudy má síce svojský moderátorský štýl, ale aspoň má vlastný xicht. Kvitujem zabŕdanie aj do rôznych spoločenských tém a mnohokrát zaujímavých hostí vyjadrujúcich sa k nim, a striktný antifašistický postoj.

  • Žižkovská noc

Fajná multižánrová veselica. Hráme tam v podstate každý rok a vždy je to super žúr. Naposledy sme hrali pred týždňom cca a zvieratká sa riadne bavili na to, že sme začínali o 2:00 v noci. Organizačne veľmi dobre zvládnutá akcia. Mnohí promotéri si môžu brať príklad. Viem si predstaviť podobne ladený formát u nás v BA. Kto sa toho chytí? Alebo už niečo také je a nevim o tom? Poučte ma kľudne.

  • Elektromobily

V pohode. Nemám nič proti. Som ale zvedavý, čím nahradia lítium, z kerého sa vyrábajú tie batérie a kerého už teda moc na svete neni. Ja stále čakám, kým dojdú do módy autá na vzduch.

  • Oktagon MMA

Mám zmiešané názory. Na jednej strane mi vadí, že sa tam promenádujú bárjaké terče a pofiderné osoby typu „ja nejsom rasista, ale…“ a hrajú to na slušňákov. Takýmto kokotkom by som fakt priestor nedával. Na druhej strane fajn inšpirácia na športovanie a fyzickú aktivitu moderného charakteru pre mladých ľudí, aby trochu makali na sebe a nehnili len pred PC alebo v karčme.

  • Tresty pre futbalový Slovan a Trnavu za incidenty z derby

Keby je na mne, kľudne by som zrušil cely futbal. Kokotská hra. Ale ne… šak v pohode. Slovan je podľa môjho názoru popretkávaný nazi lúzou od samotných Ultras až po vedenie klubu, takže fuck off nejaký Slovan pjbneee. Podobne aj trnavský Ultras. AS Trenčín má najsprávnackejších fanúšikov, im fandím. A k tým trestom. Podľa mňa to je jedno, tie pokuty peňažné alebo nejaký dištanc či čo… nič sa tým nezmení. Tam treba razantnejšie kroky, ak sa chce predchádzať podobným scenárom. Jak napr. v Anglicku.

  • Klimatická summit COP26

Uznávam, že svetové elity konajú. Aj, keď dosť neskoro. Greenpeace správny point k tej dohode. Stále si ale myslím, že nejaká takáto dohoda toho moc nezmení. Problémom je hlavne nenažranosť ľudí, ktorá súvisí s populárnym politickým smerom zvaným kapitalizmus. Tu by mali prísť podľa môjho názoru výraznejšie zmeny a hlavne by sme sa mali zamyslieť my ako jednotlivci. A nezostať len pri tom zamýšľaní, ale občas aj niečo konať.

Foto: Braňo Vartovník

Související

Back to top button