AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Edúv Syn

V poslednom tohtoročnom dieli rubriky Hot Or Not?!? prijal výzvu odpovedať na dané témy Edúv Syn. Ten pár dní dozadu vydal svoj ďalší album Mám červené oči lebo stále pláčem.

 

  • Davová Psychóza

Nepamätám sa, kedy sa mi dostala prvýkrát do uší. Tuším, niekedy na základnej škole. Svet žaluje pre mňa je, a stále bude, biblia. Surovosť 90. rokov je tam rovnako intenzívne vrytá ako na albume Unavení a zničení od Slobodky. Zrovna tento album ovplyvnil aj moje súčasné písanie, nakoľko Janov rukopis bol surový a bez veršov. Bol som z toho v šoku, akú to malo silu neviazať sa na také formálne veci na úkor textu.

  • Rapstory

Tieto pokusy sú vždy velmi citlivé, lebo zakaždým sa ozve niekto, kto má s niečím problém a niečo tam chýba. Áno, vždy je to tak. Ale treba si uvedomiť, čo je reálne dosiahnutelné a čo nie. Ešte som to nevidel, aj ked sa od začiatku, jak to vyšlo, na to chystám, ale čo počúvam a verím, že toto bude oveľa lepšie ako napr. Kmeny, kde na to mali chudáci len jeden diel. Takže za mňa super.

  • Biografie

Máš to ako s recenziami. Jednak ťa zaujíma, kto čo napíše objektívne (o hocičom/hocikom), a druhak ťa zaujíma subjektívna optika autora. Záleží od toho akú intenzitu voyerského zážitku potrebuješ.

  • CBD

Je super, ale ako všade – posúvajú ľuďom aj hovná v krabičke. Viď môj track Avonlejdy. Raperi, ktorí sú za účelom predaja schopní nakecat, že to je na všetko.

  • Pekingská zimná olympiáda a jej prípadný bojkot

Táto krajina vôbec, resp. jej režim vôbec nechápem, ako to môže byť doteraz tolerované. Nemôžem na to ani myslieť. Je mi z toho zle.

  • Odmeňovanie zaočkovaných nad 60 rokov

Na týchto debilov som už alergický. Mám pocit, že hocikto s vychodenou SOU by tam dokázal narobit menší bordel. Kokoti, čo tam žonglujú so slovíčkami a vytvárajú tak extrémny priestor pre antivax. Politici na tom všetkom majú najväčší podiel, jak to tu vyzerá. Týpci nejsú s nohami na zemi, a tak to potom aj je. Jebnutí populisti.

  • Nový nemecký kancelár Scholz, koniec Merkelovej éry

Nemám energiu sledovať. Našťastie Merkelová bola pre mňa kapacita, že ma ukludňovala len tým, že bola. Takže to mi stačilo. Uvidíme, kam sa to posunie teraz.

Související

Back to top button