AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Dáša Fon Fľaša (DFF, Prach, Vločka, Burina Records)

Druhú desiatku rubriky Hot Or Not?!? otvára známa postava slovenskej, ale aj českej scény, Dáša Fon Fľaša. Mimo sólového akustického pôsobenia, obsluhuje štyri struny v kapele Prach a najnovšie má aj svoj bežkársky disko projekt – Vločka. Rovnako tak je aj zakladateľom svojho D.I.Y distra, vydavateľstva Burina Records.

 

Audio knihy

Hot. Mám obdobia, kedy uprednostňujem počúvanie hovoreného slova pred muzikou. A popri rozhlasových hrách či rozhlasových reláciách sú audio knihy jedným z riešení. Naposledy som počúval vynikajúcu Beastie Boys Book.

Nový singel Chelsea

Viac not ako hot. Song je ok, klip je riadne suchý a keďže som bol na jednom koncerte z toho tour, kde sa ten klip natáčal, tak viem, že je to už tak trochu geriatrická záležitosť, až mi ich bolo občas ľúto. Ale staré platne sú stále super.

Malé hudobné vydavateľstvá

Hot. Častokrát sa im darí vychytávať absolútne čerstvé a nové veci. a vedúci sú vždy celkom podivíni.

Vivienne Westwood a jej tričko True Punk za 150 €

Not. Neviem, kto si kúpi hocakú handru za takéto prachy, je úplne jedno, či je to od nejakej starej pizdy Vivienne alebo od tvojej obľúbenej kapely.

Uvoľnenie opatrení

Neviem odpovedať, táto spolitizovaná chaotická tragikomédia stratila akúkoľvek kredibilitu, takže to moc nesledujem. ak tak iba ako prostriedok na pobavenie. V bežnom živote sa zariaďujem podľa vlastného rozumu.

Predĺženie ťažby na Dole Turów v Poľsku

Not. Z ekologického hľadiska sa neni o čom baviť. Kapitalizmus však diktuje niečo iné a do toho sa ešte ako vždy nasere politika. Otázka pre mňa ostáva, ako by to postihlo región v rámci straty zamestnaní, nie som odborník, ale mám pocit, že je to riešiteľné.

Sobáše rovnakého pohlavia

Hot. Ja moc neuznávam papiere na lásku ako také, ale keď to niekto potrebuje, tak potom určite pre všetkých rovnako.

Související

Back to top button