AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Adam Václav (Sorry Holka)

Po letnej pauze sa vracia rubrika Hot or Not?!? Ako prvý po letnej prestávke dané témy zhodnotil Adam Václav, gitarista a spevák kapely Sorry Holka. Tí na konci leta vydali EP, ktoré nesie názov Disillusion Elevator Music.

 

Charlie Watts

Nejsem největší fanoušek Rolling Stones, ale uznávám ho. Odešla další legenda, je to smutný.

Festivalová sezóna 2021

Letos jsem toho bohužel moc nestihl okrem pár festivalů, kde jsme hráli. Užil jsem si hlavně Povaleč a to na maximum. Pěkná ostuda – mise splněna. HOT!

Picture disc

Je to hezký. Proč ne. Hot.

Prestrelka medzi členy Sex Pistols

Můžem si o Rottenovi myslet, co chcem… od reklamy na máslo po supportování Trumpa… přijde mi, že chce prostě jen upoutat pozornost, bejt slyšet, udělat klasickej rozruch jako vždycky. Sice je totálně přehozenej, ale bez něj neni Sex Pistols. Myslím, že by do toho seriálu měl zasahovat, i když je to kretén. A navíc seriál o Pistolích v produkci Disney? WTF!

Second-handy

Hot as fuck. Největší radost z oblečení mám, když na něco náhodou narazím v sekáči za pár korun.

Žaloba na albume Nevermind za detskú pornografiu

NOT. Člověk nemusí bejt zrovna génius, aby mu došlo, o co tady jde. Vychcanost lidí fakt nezná hranic. Ať si najde práci. :D

Aktuálna situácia v Afganistane

Nevím ani, co k tomu říct. Nechápu, že se afgánská armáda tak rychle a snadno vzdala. Nejsem odborník, řešení nemám… můžeme jen sledovat, jak se to tam bude vyvíjet dál.

Foto: Lenka Hlavičková

Související

Back to top button