Pozvánky

Australský punk v Praze: přijedou Aborted Tortoise a Ghoulies

Zavedená značka Hluch Crew nezahálí a v úterý 5. září představí ve smíchovském Underdogs‘ pořádnou dávku australského punku.

Pokud neznáte Aborted Tortoise nebo vám z desky přijdou nemastný neslaný, věřte, že naživo vás tahle garážovka naklepe jak vaše maminka řízek před Štědrovečerní večeří.

Servírovat se budou i Ghoulies. Tento dezert je plný poctivého egg punk. Navíc kapelu zdobí i dámský vokál. Obě kapely navíc upekly speciální EP pro evropskou tour.

A aby toho nebylo málo, na nedočkavé čeká delikátní předkrm. Thotal je sebranka ze západu, kterou můžete znát z působení v kapelách Barrel, MP, SHITSPIRIT a především Leather Unit. Ukázka níže.

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button