NovinkyZahraniční

Hillbilly Moon Explosion a Sparky se novým duetem zařadili po bok Johnnyho Cashe a Nancy Sinatra

Hlasy Emanuely Hutter a Sparkyho Phillipse se skvěle doplňují, o tom nemůže být pochyb. Poprvé to ti dva na deskách The Hillbilly Moon Explosion dokázali v roce 2011 v písničce My Love For Evermore, o dva roky později pak potvrdili skladbou Northern Crown. Zatím posledním společným songem s frontmanem Demented Are Go je Jackson z letošního alba With Monsters And Gods, ke kterému nově vznikl videoklip.

Písničku Jackson poprvé nahrál Billy Edd Wheeler v roce 1963. Do širšího podvědomí se ale dostala v roce 1967, kdy hudební žebříčky ovládly hned dvě její verze. Tu první (a nejznámější) nazpíval Johnny Cash s June Carter, druhou pak o pár měsíců později Nancy Sinatra s Lee Hazlewoodem jako jeden z mnoha povedených duetů. Od té doby vznikla spousta coverů, jmenujme třeba verzi od australských INXS nebo perfektní vystoupení Florence + The Machine v rámci MTV Unplugged, během kterého se na pódiu k Florence připojil Josh Homme z Queens Of The Stone Age.

[youtube id=“_HM_gPFsDpc“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button