Cz/SkNovinky

Havel se vrací jako mstitel v novém klipu Vanessy

Vanessa připravila nové výpravné video k songu Špína Evropy. Song vyšel na poslední desce Ghost Army, které Vanessa vydala v roce 2019 na Řezníkově labelu ZNK.

Děj se odehrává v paralelním vesmíru, kde krvežíznivé monstrum decimuje obyvatelé jedné nejmenované planety. Jejich naděje se upínají ke starému proroctví o spasiteli, který přijde z hvězd.

[youtube id=“oqlMOF7SM3I“ width=“620″ height=“360″]

Vanessa klip natočila za podpory svých příznivců, kteří projekt podpořili na Startovači. Jedná se o nejdražší a nejfilmovější videoklip Vanessy, jde vlastně vlastně spíš o 4 minutový scifi film nez o typický videoklip. V hlavní roli Jan Slovák, Jaroslav Stuchlý a přátelé kapely. Digitální efekty vznikly ve studiu Tricks a ve studiu Paranormal, kde byla pouzita technologie od teamu Secret weapons s nazvem Ebsynth.

Klip natočil nový dvorní režisér Vanessy Radim Krumpolc, který už vytvořil pro Vanessu kontroverzní pozvánku na jejich koncert ve Stromovce.

Vanessu můžete naživo vidět v pražském klubu Futurum 6. března, 12 března v Brně v klubu Kabinet Múz, 19. března v Ostravě v klubu Garage a 20. března ve Svitavách.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button