CDRecenze

Guitar Gangsters – The Class of ´76

Třikrát hurá! Nová deska anglických Guitar Gangsters, kteří si získali moje srdce na Antifestu, je venku a hraje v mém kazeťáku. Ano, tak nějak začínala moje recenze na dnes již předposlední album téhle power pop punkové kapely z ostrovů. Uběhlo pár roku a je tu další deska. Tentokrát se jmenuje The Class of ´76 a vyšla u německého labelu Rilrec Records.

A co máte od nové nahrávky očekávat? Dá se říci, že to samé jako od předchozího alba Badge Of Honour. Ono se už na tak dokonalé muzice asi moc vylepšit nedá. Ano, samozřejmě můžete napsat dokonalejší text, ale díky bohu, Guitar Gangsters nechali to, co už bylo dokonalé. Tím myslím muziku, kterou tohle trio má vážně parádní. Druhá dokonalá věc je zpěv. Ten má Pete perfektní a barva jeho hlasu je prostě skvělá. Ostatně jako zbytek celé desky. Guitar Gangsters jsou po dlouhé době kapela, která mi svými dvanácti písničkami udělala velkou radost.

Na obalu desky se na vás bude smát celá třída Guitar Gangsters z roku 1976. Booklet je narvanej školníma fotkama a pochopitelně i všemi texty.

Ted už mi jen zbývá sledovat vylepovací plochy a čekat na to, kdy k nám Guitar Gangsters opět přijedou předvést svou dokonalou muziku.

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)
Back to top button