Pozvánky

Guilty pleasure desetiletí: Waterparks vystoupí v Praze

Stejně jako jsou Waterparks žánrově pestrý kolektiv tří kamarádů, kteří hrají hudbu, tráví spolu čas a neustále převracejí scénář, zároveň ve skutečnosti představují větší, troufáme si říct, hnutí. Houstonská trojice Awsten Knight [zpěv, kytara], Otto Wood [bicí] a Geoff Wigington [kytara] neskromně vrátila do rocku živelnost. Přijďte se přesvědčit 12. listopadu do MeetFactory.

Jejich zvláštní magnetická přitažlivost přitahuje stále větší zástupy oddaných fanoušků, kteří plní vyprodané koncerty, streamují jejich písně jako šílení, a dokonce je vynesla do několika žebříčků Billboardu, byli jedním z headlinerů festivalu Sad Summer a doprovázeli My Chemical Romance na vyprodaném arénovém turné.

Další éra kapely však začíná s pátým řadovým a debutovým albem pro Fueled By Ramen, INTELLECTUAL PROPERTY, a ještě větším dobrodružstvím…

„Waterparks jsou k*rva mnohem větší než Otto, Geoff a já,“ přemítá Awsten. „Nicméně bez fanoušků na koncertech by to nebyli Waterparks. Nebyli by to Waterparks bez přítomnosti na internetu. Nebyli by to Waterparks bez téhle úžasné komunity. Je tu tolik lidí, kteří jsou její velkou součástí. Vyvinula se od místa, kde to všechno začalo, do něčeho masivního. Mám obrovské štěstí, že ji mohu vést.“

Na akci se již po třetí představí sympatičtí Stand Atlantic od protinožců. Od téhle rozverné partičky čekáme poctivý melo punkové fláky a především se těšíme na energickou a éterickou Bonnie Fraser.

Waterparks (US) + Special Guest: Stand Atlantic (AUS) – PRAGUE

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button