Pozvánky

Green Småtroll a Priestly Meadows zvou na křest společného vinylu

Z Prahy se hlásí nový vinylový label. Dvojice DJs Vibe Unity se pustila do práce kolem desek a jejich vydávání a založila spolu Vibe Unity Records. Jejich prvním dílem budiž vydání společného sedmipalce Green Småtroll a Priestly Meadows. Dvě party, dva songy, jedna deska, spřízněné žánry. Křest vinylu proběhne 18. prosince na strahovské Sedmičce za účasti obou kapel a rezidentních DJs.

Duo Vibe Unity DJs naznalo, že jim nestačí jen těšit lidi pouštěním vinylových pokladů z vlastních sbírek, chtěli oživit dění i dalšími snahami. Založili Vibe Unity Records a pustili se do vydávání nahrávek. Jelikož jsou zároveň z poloviny člensky spřízněni s reggae rockovou partou Priestly Meadows, první volba padla právě na ně a skupinu Green Småtroll. Zatímco ska-rocksteady-reggae veteráni české subkulturní scény Green Småtroll jsou známým jménem, Priestly Meadows se vydali na cestu relativně nedávno. Nepostrádají ale odhodlání a po debutovém EP Prime se vrhli na split singl. Nechte se překvapit, které dva songy vybraly kapely na společný sedmipalec.

Pokud si nechcete nechat ujít křest, zapište si do diáře datum 18. prosince a místo Klub 007. Krom křtících kapel se můžete těšit na sety rezidentních DJs a vypečený večírek.

START: 18:00

VSTUP: 250,-

Událost: https://fb.me/e/3bIE81oIf

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Související

Back to top button