NovinkyZahraniční

Frontman Desaparecidos a Bright Eyes dává k poslechu podzimní sólovku

Letošní podzim se rychle mění v zimu a Conor Oberst natočil dylanovský soundtrack k období, kdy se nechce vylézt z postele. Conora můžete znát stejně tak z Bright Eyes nebo Desaparecidos, se kterými vloni natočil desku Payola (recenze), jako podle jeho vlastní sólové tvorby (obzvlášť doporučujeme eponymní album z roku 2008).

V polovině října vydává Conor Oberst novou sólovou desku s názvem Ruminations, která je překvapivě komorní, nahrána jen s kytarou, pianem a harmonikou. Celou desku, která vyjde pod Nonesuch Records, streamují NPR First Listen.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button