NovinkyZahraniční

Frank Turner dostává nakládačku v ringu kvůli nové desce

Už druhou ochutnávku z nové desky si pro fanoušky přichystal Frank Turner. Po březnové ukázce Get Better (k poslechu zde) je tu nový videoklip k písničce The Next Storm. V něm si to v ringu s Frankem Turnerem rozdává hvězda WWE CM Punk.

Oba songy najdete na chystaném albu Positive Songs For Negative People, které vyjde 7. srpna u Universal Music. Bude na něm dvanáctku songů a v deluxe edici navíc i akustické verze deseti z nich. Americké tour k nové desce proběhne po boku Skinny Lister, evropská data, kromě těch britských, ještě ohlášena nebyla.

[youtube id=“P4IZbCl6iR4″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button