NovinkyZahraniční

Folkpunkeři Skinny Lister dělají v novém klipu problémy na londýnské Oxford Street

Angličtí Skinny Lister opět dokazují, že punk s akordeonem vůbec nemusí znít buransky. Tahle londýnská šestice totiž nevnímá folk-punkovou škatulku jen jako doménu irské národní hrdosti, ale trochu nakopla tradiční anglickou hospodskou muziku a vyrazila do ulic. Jejich deska Forge & Flagon z roku 2012 obsahovala slušnou dávku hitů a ne nadarmo si je na americké tour přibalili Dropkick Murphys.

Na jaro přístího roku si Skinny Lister připravili nové album s názvem Down on Deptford Broadway a najdete na něm i aktuální singl Trouble On Oxford Street, který doprovází povedený videoklip. Kapela zároveň vyrazí na evropskou šňůru po boku Chucka Ragana, tuzemská zastávka ale bohužel v plánu chybí. Mimochodem, ve Skinny Lister najdete za kontrabasem s nápisem „this machine kills dubstep“ Michaela z The Hell Caminos.

[youtube id=“AB3ew6BZiv0″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button