NovinkyZahraniční

Folk-punkeři Flogging Molly oslavují 20 let novou nahrávkou

Druhý červnový den vyjde nová deska kalifornským folk punkerům s irskými kořeny Flogging Molly. Nahrávka dostala název Life Is Good a od předcházející desky Speed Of Darkness (recenze) dělí novinku šest let. Venku jsou zatím tři songy: vloni zveřejněný singl The Hand Of John L. Sullivan, klip Reptiles (We Woke Up) a čerstvá skladba The Guns Of Jericho.

Life Is Good je první nahrávkou s novým bubeníkem, kterým je po odchodu George Schwindta Mike Alonso. Ten s frontmanem Flogging Molly Davem Kingem hrál už na konci osmdesátých let v hard rockových Katmandü a později ho naleznete třeba v sestavě Electric Six nebo Belle Ghoul.

Flogging Molly se ukáží 20. června v bratislavském klubu Majestic.

[youtube id=“AWOtqAMSxpA“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button