NovinkyZahraniční

Floutci z garáže together PANGEA chystají sedmipalec pro Evropu

V lednu vyšla kalifornské garážové bandě together PANGEA už jejich třetí deska nazvaná Badillac. Tahle trojice floutků to spolu táhne od roku 2005 a v jejich zvuku se zrcadlí všechen underground devadesátých let s pořádnou porcí old-school skate-punkového feelingu.

V květnu se together PANGEA chystají na měsíc do Evropy a při té příležitosti plánují vydání exkluzivního sedmipalce. Ten bude obsahovat song Sick Shit z aktuálního alba a také zbrusu nový track na B-straně. Pokud jste vloni ujížděli na FIDLAR, letos nesmíte zmeškat together PANGEA. Bohužel československá zastávka na plánovaném tour chybí, a tak musíte vyrazit do zahraničí. Zkuste Vídeň, Berlín, Poznaň nebo Budapešť. A na cestu si pusťte video Offer z jejich nejnovější desky.

[youtube id=“995IchHBm2Q“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button