Magazín

Film o CBGB se natáčí v Georgii, vyrostla zde kopie slavného klubu

Imitace legendárního newyorského klubu CBGB, ve kterém se odehrál kus hudební historie, se objevila ve městě Savannah ve státě Georgia. Natáčí se zde film, který má za cíl zachytit hudební scénu, jež se okolo klubu od 70. let vyvíjela.

A jaké tváře se ve filmu objeví? Alan Rickman, známý jako Severus Snape z Harryho Pottera, ztvární roli majitele klubu Hillyho Kristala a jeho kolega z nekonečné řady filmů o čarodějnickém učni Rupert Grint se ukáže jako Cheetah Chrome. Prozrazeno bylo také, že si bubeník Foo Fighters Taylor Hawkins zahraje Iggyho Popa a s rolí manažera Terryho Orka se popere Johnny Galecki, představitel Leonarda z The Big Bang Theory.

Dále uvidíte Joela Davida Moora jako Joeyho Ramona, Juliana Acostu jako Johnnyho Ramona, Stevena Schuba jako DeeDeeho Ramona, Mickey Sumner jako Patti Smith, Malin Ackerman jako Debbie Harry, Justina Barthu jako Stiva Batorse a další.

Snímek, který bude režírovat Randall Miller, by se měl do kin dostat v roce 2013.

phpUNdDTEAM.jpg

Na další fotky z interiéru napodobeniny klubu se můžete podívat na savannahnow.com, stejně jako na fotky z prvního týdne natáčení.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button