NovinkyZahraniční

Fever Ray představila v klipu svou novou kapelu, za týden ji máme v Praze

Něco mezi uměleckou instalací, politickou manifestací a fetišistickou přehlídkou – tak by se dal popsat nový klip švédské zpěvačky Fever Ray, která se chystá 26. února do Prahy.

Fever Ray, vlastním jménem Karin Dreijer, si udělala jméno především v působení v The Knife a svůj sólový debut vydala v roce 2009. Vloni se vrátila s novinkou Plunge a po dlouhých sedmi letech vyrazila na tour, které odstartovalo tento týden ve Vídni. Pražská zastávka proběhne v pondělí 26. února v pražském sále Forum Karlín a Fever Ray se v něm představí s celou kapelou, kterou představila v čerstvém klipu IDK About You.

[youtube id=“zOYhiWjrZeA“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button